EXP Asset – znakomita platforma edukacyjno-zarobkowa

EXP Asset – nowatorska platforma edukacyjna z planem marketingowym i wieloma źródłami dochodu.

O platformie

Platforma edukacyjna udostępniająca wiedzę i szkolenia w branży FOREX i Kryptowalut.

Założona została przez Patryka Krupińskiego, który dysponuje wieloletnim doświadczeniem w pracy tradera, gruntownie wykształconego w Luksemburgu w tym kierunku. Luksemburg słynie z bardzo mocnych fundamentów w bankowości i finansach. Przed założeniem EXP Asset Patryk handlował wśród elity niemieckich traderów (postrzeganych jako autorytety w rynku giełdowego), następnie współpracował z HFT Brokers dla klientów w Polsce.

Spółka EXP Asset LTD zarejestrowana jest w Wielkiej Brytanii, jej kapitał zakładowy to 250 000 funtów. Spółka posiada fizyczne biura w Polsce.

Produkty:

U podstawy platforma oferuje 120dniowy płatny dostęp do platformy inwestycyjno-szkoleniowej poprzez zróżnicowane cenowo pakiety PREMIUM uprawniające do korzystania z produktów i usług adekwatnych do wykupionego pakietu.

Poziomy dostępu:

Premium 1 – 100$ – 499$ – dostęp do Live Trading Room** oraz ~1% naliczeń od wartości pakietu dziennie.
Premium 2 – 500$ – 999$ – dostęp do Live Trading Room + 1 dziennie Trader Idea** oraz ~1% naliczeń od wartości pakietu dziennie
Premium 3 – 1000$ – 4999$ – dostęp do Live Trading Room + 1 dziennie Trader Idea + pakiet edukacyjnych webinarów oraz ~1% naliczeń od wartości pakietu dziennie
Premium 4 – 5000$ – 999 999$ – dostęp do Live Trading Room + 1 dziennie Trader Idea + pakiet edukacyjnych webinarów + raz na rok uczestnictwo w Trading Camp*** oraz ~1% naliczeń od wartości pakietu dziennie
Premium 5 – od 1 mln $ – dostęp do Live Trading Room + 1 dziennie Trader Idea + pakiet edukacyjnych webinarów + raz na rok uczestnictwo w Trading Camp*** oraz INDYWIDUALNE USTALENIA naliczeń od wartości pakietu dziennie****

*Trading Room – podgląd na pulpit tradera w czasie pracy aby podejrzeć sposób pracy i bieżące inwestycje
**Trader Idea – wysyłana na e-mail w PDF inspiracja inwestycyjna na nadchodzący dzień
***Trading Camp – zagraniczna kilkudniowa wycieczka połączona ze szkoleniami i warsztatami
****naliczenia dzienne – skąd środki na naliczenia? EXP Asset LTD dzieli się zyskiem z pracy traderów, ale także z wyników 7 innych obszarów działania spółki. Naliczenia są od poniedziałku do piątku (5 dni w tygodniu), pakiety pracują przez 120 dni.

Wraz z zakupem któregokolwiek pakietu Premium zyskujesz uczestnictwo w PROGRAMIE PARTNERSKIM. Dzięki temu możesz budować własną strukturę i otrzymywać prowizję z osiągnięć struktury wg planu marketingowego. Prowizje wypłacane są w ciągu 24h.

Wolę mieć 1% z pracy 100 osób niż 100% ze swojej własnej pracy.
Autor: Jean Paul Getty – zmarł w latach 70 XX wieku, zgromadził majątek o wartości 2 mld dolarów.

Matryce

(start 01.10.2017) – M25 M75 M125 M250 M500 M1000
5% obrotu z całej struktury, dochód zależny od wykupionego rodzaju matrycy.

W przygotowaniu: Kopalnia kryptowalut(!), w której użytkownik platformy będzie mógł wykupić sobie odpowiednią moc obliczeniową koparki i czerpać z niej dodatkowy zysk, ubezpieczalnia, leasing wraz z marką samochodów Infinity i wiele innych.

W trakcie współpracy firma daje nagrody za osiągnięcia! Samochody Infinity, zegarki, wycieczki.

Zainteresowany? Działaj teraz! Oto niezbędne linki:

Rejestracja (zajmuje 30 sekund):

Chcesz jeszcze raz przejrzeć szczegóły? Zobacz oficjalne prezentacje (kliknij poniżej by odebrać dostęp):

Obejrzyj jeden z oficjalnych webinarów i zarejestruj się poniżej:

Do zobaczenia!

Post Author: Marcin

Marcin
Obserwator cyberprzestrzeni, wielbiciel pasywnego dochodu, tester rozmaitych internetowych przedsięwzięć. Na tej stronie recenzuje i przybliża różnorakie instrumenty finansowe.