iKonto Biznes Alior Bank S.A.

Jeżeli poszukujesz korzystnego konta firmowego, zwróć uwagę na ofertę Alior Banku. Bezpłatne prowadzenie konta (przy spełnieniu Warunku Aktywności), zero zł za przelewy firmowe, do ZUS i do US oraz darmowy pakiet Assistance to tylko część korzyści wynikających z założenia iKonta Biznes.

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Strategia banku zakłada zrównoważony i racjonalny rozwój, w oparciu o zasady tradycyjnej i solidnej bankowości: przejrzystość, bezpieczeństwo, stabilność, odpowiedzialność, doradztwo, przedsiębiorczość oraz innowacyjność. Oferta banku skierowana jest do Klientów, którzy oczekują wyższego poziomu usług, doradztwa i wyższej zyskowności produktów. Bank udostępnia w standardzie produkty i usługi, które dotychczas oferowane były jedynie wybranym, najbogatszym Klientom, oraz produkty dotąd niedostępne na rynku.

Post Author: Marcin

Marcin
Obserwator cyberprzestrzeni, wielbiciel pasywnego dochodu, tester rozmaitych internetowych przedsięwzięć. Na tej stronie recenzuje i przybliża różnorakie instrumenty finansowe.