Konto dbNet Biznes

Deutche Bank prezentuje ciekawą ofertę na rachunek firmowy. Darmowe korzystanie z konta oraz pakiet dodatkowych usług sprawia, że konto jest warte rozważenia.

Konto firmowe za 0 złotych wzbogacone jest teraz o Pakiet Przedsiębiorczy. W pakiecie znajdują się atrakcyjne bonusy i promocje – zniżki na usługi iFirma, Paczkomaty, Zumi, Serwis Prawa, MySafety i Why Not Fly. Do tego dodano pakiet ubezpieczeń assistance, oprocentowanie 1% na rachunku i dostęp do księgowości online. Dzięki temu usługa banku jest bardzo kompleksowa.

Deutsche Bank Polska jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza Klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych, w tym przekrojowej oferty kredytów hipotecznych, produktów dla biznesu oraz inwestycji. Deutsche Bank Polska – jako jeden z pierwszych banków na polskim rynku – wdrożył strategię otwartej architektury w zakresie funduszy inwestycyjnych. Obecnie oferuje ponad 250 lokalnych i zagranicznych produktów dostępnych w różnych walutach i klasach (łącznie ponad 400 wersji), w tym fundusze zarządzane przez renomowane instytucje globalne – Black Rock, Franklin Templeton Investments oraz Superfund. Bank jest także jednym z liderów w zakresie oferty produktów strukturyzowanych zapewniających pełną lub częściową ochronę kapitału. Deutsche Bank Polska oferuje swoim Klientom dostęp do rachunku w sieci oddziałów na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem Internetu i Teleserwisu.

Post Author: Marcin

Marcin
Obserwator cyberprzestrzeni, wielbiciel pasywnego dochodu, tester rozmaitych internetowych przedsięwzięć. Na tej stronie recenzuje i przybliża różnorakie instrumenty finansowe.