Konto indywidualne dbNet

Konto z lokatą dbNet to znakomita obsługa rachunku, ale także możliwość założenia lokaty finansowej db Plan 500+Premia na preferencyjnych warunkach.

Jest to lokata dla nowych i obecnych Klientów Banku, którzy potwierdzą fakt posiadania dziecka poniżej 18 roku życia. Produkt daje możliwość systematycznego oszczędzania środków na każde dziecko. Po każdym roku, poza oprocentowaniem, Bank może wypłacić premię w wysokości nawet 500 zł.

Deutsche Bank Polska jest członkiem Grupy Deutsche Bank, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Bank doradza Klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych, w tym przekrojowej oferty kredytów hipotecznych, produktów dla biznesu oraz inwestycji. Deutsche Bank Polska – jako jeden z pierwszych banków na polskim rynku – wdrożył strategię otwartej architektury w zakresie funduszy inwestycyjnych. Obecnie oferuje ponad 250 lokalnych i zagranicznych produktów dostępnych w różnych walutach i klasach (łącznie ponad 400 wersji), w tym fundusze zarządzane przez renomowane instytucje globalne – Black Rock, Franklin Templeton Investments oraz Superfund. Bank jest także jednym z liderów w zakresie oferty produktów strukturyzowanych zapewniających pełną lub częściową ochronę kapitału. Deutsche Bank Polska oferuje swoim Klientom dostęp do rachunku w sieci oddziałów na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem Internetu i Teleserwisu.

Post Author: Marcin

Marcin
Obserwator cyberprzestrzeni, wielbiciel pasywnego dochodu, tester rozmaitych internetowych przedsięwzięć. Na tej stronie recenzuje i przybliża różnorakie instrumenty finansowe.